Школа ефективного ОСББ

Поточний набір

Створили ОСББ, але не знаєте як розпочати самостійне утримання будинку? Почали працювати, але ЖЕК намагається зруйнувати Вашу діяльність? Хочете створити ОСББ, але не знаєте з чого почати?
Тоді Школа ефективного ОСББ саме для Вас!
Вартість участі 1000 гривень за місяць навчання (12 занять). Вартість навчання за весь період складає 2500 гривень. У Вас є можливість внести оплату як за весь період навчання, в такому випадку Ви отримаєте знижку 10 %, так і  вносити часткову оплату щомісячно. Прошу Вас повідомити який варіант оплати Вам більше підходить. А також, прошу повідомити інформацію яким чином Ви плануєте здійснити оплату – з рахунку фізичної особи чи з рахунку ОСББ.

Третій навчальний курс триватиме з 17 квітня по 21 червня.

Реєстрація до 16 квітня

За час курсу ми проведемо 27 навчальних занять та розглянемо всі питання, необхідні для повноцінного утримання багатоквартирного будинку!

Засновники Школи ОСББ

Марія Осіпчук – юрист, має тривалий досвід супроводження процесів створення та налагодження діяльності ОСББ. Співзасновниця Школи ефективного ОСББ.

“Ми ставимо собі за мету, щоб кожен, хто звернувся до нас за підтримкою отримав кваліфіковану допомогу та розпочав повноцінне управління багатоквартирним будинком”

Андрій Саук – голова правління ОСББ «В.Симоненка, 2-А» (м. Бровари, Київська обл.). Має унікальний досвід організації управління будинком та є експертом з екологічних питань. Співзасновник Школи ефективного ОСББ

“Я люблю наводити лад! Дуже люблю!”

Детальніше про школу

Станом на сьогодні в Україні відбувається процес реалізації реформ у різних сферах суспільного життя, зокрема у сфері житлово-комунального господарства. Однією з найбільших проблем у цій сфері є відсутність розуміння співвласниками багатоквартирних будинків своєї відповідальності за добробут у власному будинку, бережливе ставлення до ресурсів та зменшення їх споживання. За останні роки ця ситуація почала докорінно змінюватися і вже зараз дедалі більше людей починають усвідомлювати відповідальність за стан свого будинку, вулиці, району, міста, держави. Люди починають створювати об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (надалі – ОСББ), об’єднуватися в органи самоорганізації населення (надалі – ОСН) задля того, щоб спільно ухвалювати рішення, захищати свої права та відстоювати власні інтереси.
Проте, незважаючи на те, що люди почали усвідомлювати свою відповідальність, рівень інтеграції громадян в процес ухвалення рішень як на місцевому, так і на національному рівні залишається дуже низьким. Це пов’язано як з високим рівнем недовіри до органів влади та органів місцевого самоврядування, так і недостатньою правовою освіченістю громадян та громадянок України. Вплив цієї проблеми поширюється на все населення України, незалежно від віку чи статі.
Метою проекту «Школа ефективного ОСББ» є розвиток громадянського суспільства України шляхом збільшення кількості жінок та чоловіків, які готові брати на себе відповідальність за добробут у власному будинку, контролювати діяльність представницьких органів та впливати на рішення, які ухвалюються місцевою владою, а також брати участь у реалізації місцевої та державної політики. Прогнозованими побічними наслідками реалізації мети даного проекту є впровадження стандартів прозорості та відкритості у сфері надання житлово-комунальних послуг, запровадження відповідального споживання житлово-комунальних послуг, якісного управління багатоквартирними будинками та реалізації заходів з енерегтичної ефективності будинків задля забезпечення енергетичної незалежності держави.
Завданнями проекту є:
Сприяння всебічному розвитку ОСББ шляхом фахової підготовки майбутніх членів правлінь, ревізійних комісій, ініціативних груп.
Надання керівникам існуючих і майбутніх об’єднань знань щодо управління будинком, ефективних комунікацій та новітніх технологій у цій сфері.
Проведення широкої інформаційної кампанії щодо особливостей відносин з виробниками/виконавцями житлово-комунальних послуг та ролі ОСББ в цьому процесі.
Надання студентам Школи інформації про механізми місцевої демократії, можливості громадян долучатися до прийняття рішень місцевого значення та проведення відповідних практичних занять.
Допомога студентам Школи у повноцінних реалізації та захисту своїх прав за допомогою створення органів самоорганізації населення та інших форм об’єднання громадян.
Марія Осипчук є юристкою, спеціалісткою у сфері житлово-комунального господарства, авторкою проектів Законів України, постанов Кабінету Міністрів України, інших підзаконних нормативно-правових актів. Крім того, Марія є авторкою великої кількості статей та роз’яснень з актуальних питань у сфері створення та діяльності ОСББ та їх Асоціацій.
Андрій Саук є експертом у сфері житлово-комунального господарства, головою правління успішного ОСББ та керівником Школи ОСББ Андрія Саука. За активної підтримки Андрія Саука створились та ефективно працюють багато ОСББ в Києві, Київській області та інших регіонах України. Крім того Андрій Саук є правозахисником, екоактивістом та активним лобістом просування в Україні роздільного збору сміття.
Проект «Школа ефективного ОСББ», спрямований на те, щоб дати всім бажаючим знання, вміння та навички щодо повноцінного управління багатоквартирним будинком, впливу та участі у вирішенні питань місцевого значення.
На сьогодні, вихідними данними для реалізації проекту «Школа ефективного ОСББ» є:
Низька поінформованість громадян та громадянок України щодо можливостей безпосередньої участі громадян у прийнятті рішень місцевого значення;
Низька поінформованість громадян та громадянок України щодо форм управління будинком;
Відсутність у громадян та громадянок України вмінь та навичок щодо особливостей управління багатоквартирним будинком;
Відсутність у громадян та громадянок України знань щодо прав споживачів житлово-комунальних та будь-яких інших послуг;
Відсутність знань та розуміння громадянами та громадянками України шляхів захисту своїх прав.

Завдяки проекту «Школа ефективного ОСББ» очікується, що громадяни та громадянки України зможуть повноцінно взяти на себе відповідальність за добробут у власному будинку, на власній вулиці, у районі та у всьому місті. Очікується, що саме завдяки навчанню, випускники та випускниці Школи зможуть активно контролювати дії органів влади та місцевого самоврядування, брати участь у реалізації місцевої та державної політик та прийнятті рішень на всіх рівнях. Випускники та випускниці Школи – відповідальні та активні члени та членкині територіальної громади, які організували управління власним будинком, свідомо ставлються до використання ресурсів, розуміють роль органів влади та місцевого самоврядування як представників народу України та будують свою поведінку, виходячи з цього розуміння.
Після проходження навчання у Школі, випускники та випускниці Школи мають усвідомити свою роль «джерела влади» та бути відповідальними громадянами та громадянками. Завдяки набутим під час навчання у Школі знань випускники та випускниці Школи є потенційними депутами органів місцевого самоврядування, Верховної Ради України, а також рушіями змін на всіх рівнях.
З відповідального власника починається відповідальний громадянин. Тому люди, які беруть на себе відповідальність за стан власного будинку, приречені бути відповідальним за все навколишнє середовище.
Школа ефективного ОСББ – є вже існуючим навчальним проектом, який за 4 місяці свого існування довів свою життєздатність. Співвласники та співвласниці багатоквартирних будинків готові оплачувати частину вартості навчання у Школі ефективного ОСББ за власний кошт.

Центр інноваційного управління

© 2017 vV

м. Київ, вул.Дегтярівська 53 А, оф. 418

+38 (063) 705 65 05

osbbschool@gmail.com

Слідкуй